BEZPŁATNA WIZYTA DOROŚLI

Jak przebiega pierwsza wizyta?
Pierwsza wizyta w Poradni Dietetycznej jest całkowicie bezpłatna i może z niej skorzystać każdy dorosły z problemem nadmiernej masy ciała. Warunkiem koniecznym do odbycia bezpłatnej wizyty jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury dietoterapii – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. Poz. 1182). (potwierdzenie)

WYRAŻAM ZGODĘ

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Poradni Fundacji Misja Medyczna (tekst jednolity z dnia 23.09.2019 r.) oraz że akceptuję jego treść.

WYRAŻAM ZGODĘ

DANE PACJENTA: *

WIEK

DANE KONTAKTOWE


PŁEĆ

KOBIETAMĘŻCZYZNA

DODATKOWE INFO
Po wypełnieniu formularza poczekaj na kontakt ze strony Fundacji. Telefonicznie lub drogą mailową zaproponujemy dogodny termin spotkania.

Podczas trwania wizyty zostaną przeprowadzone następujące czynności:

 • badania antropometryczne - w których skład będzie wchodzić pomiar masy ciała, wzrostu oraz
  obwodów talii, bioder i uda, co pozwoli nam ocenić stan rozwoju Twojego dziecka na tle
  rówieśników,
 •  analiza formularza zgłoszeniowego pod kątem żywieniowym - dzięki czemu uda się
  zdiagnozować ewentualne błędy żywieniowe i wspólnie znaleźć sposób na ich eliminację,
 •  porada żywieniowa ułożona specjalnie dla Ciebie i Twojego dziecka,
 •  po odbytej wizycie otrzymasz w formie elektronicznej zalecenia dietetyczne dopasowane do
  potrzeb Twojego dziecka.

Czas trwania wizyty: ok. 1 godziny.

Co zabrać na pierwszą wizytę?

 •  Na pierwsze spotkanie z dietetykiem warto zabrać ze sobą jak najbardziej aktualne wyniki badań krwi Twojego dziecka, takich jak: morfologia, lipidogram (poziom cholesterolu całkowitego, frakcje HDL oraz LDL, a także triglicerydy), poziom glukozy na czczo, TSH, oraz poziom żelaza. Jeśli Twoje dziecko choruje na konkretną chorobę/choroby, zabierz ze
  sobą również wszystkie wyniki badań związane z tym schorzeniem. 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dietetyk i edukator żywieniowy. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie realizacji projektów "Z Miłości i Aktywności" oraz "Zdrowa i Aktywna Gmina", realizowanych przez Fundację „Misja Medyczna”, a także w trakcie pracy z indywidualnymi klientami. Jego zainteresowania naukowe skupiają się wokół dietetyki sportowej i profilaktyki otyłości. Systematyczny uczestnik szkoleń i konferencji, gdzie nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie dietetyki.