Poradnia dietetyczna Fundacji Misja Medyczna

Polacy i ich dzieci są w czołówce najbardziej otyłych społeczeństw w Europie. Jako Fundacja „Misja Medyczna” dostrzegamy problem i postanowiliśmy się nim zająć! Dlatego otworzyliśmy poradnię dietetyczną, która jest częścią naszego programu "Zdrowa i Aktywna Gmina" dla Łodzi. Nasza poradnia skierowana jest do wszystkich potrzebujących opieki dietetyka ze względu na kłopoty zdrowotne, chcących zrzucić zbędne kilogramy czy takich którzy po prostu chcą zmienić swój styl życia.

Szczególną opieką otaczamy najmłodszych w związku z czym konsultacje dietetyczne, edukacja żywieniowa i wizyty dzieci do 15. roku życia są bezpłatne.


 

O P I N I E

  • Zalecona dieta okazała się niezwykłym sukcesem. W ciągu niecałych dwóch miesięcy udało mi się zrzucić planowaną ilość kilogramów. Obecnie już tylko utrzymuję obecną wagę, a dzięki zgubionym kilogramom moje samopoczucie znacznie się polepszyło.
    Robert
  • Serdecznie polecam usługi poradni. Dieta dała efekty i czułam, że jestem pod dobrą opieką. Ogromny plus za nieszablonowe podejście do człowieka. Na wstępie dostałam dużo szczegółowych pytań, ale dzięki temu miałam świadomość, że dietetyk naprawdę wie co robi. Dziękuję!
    Agnieszka