Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu – 25 kwietnia, w Międzynarodowym Dniu Świadomości Zagrożenia Hałasem!

„Czwartki ze zdrowiem i medycyną” – dbaj o słuch! – bezpłatne badania słuchu oraz spotkanie z prof. Henrykiem Skarżyńskim.

Fundacja „Misja Medyczna”, Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi oraz Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu zapraszają na bezpłatne badanie słuchu oraz otwarte spotkanie z prof. Henrykiem Skarżyńskim, dyrektorem Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Konsultantem Krajowym w Dziedzinie Otorynolaryngologii.
Badanie słuchu, które odbędzie się w ramach programu „Po pierwsze zdrowie”, będzie można wykonać w Mobilnym Centrum Słuchu, które stanie przed siedzibą Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi przy ul. Czerwonej 3. Zapraszamy 25 kwietnia (w Międzynarodowym Dniu Świadomości Zagrożenia Hałasem), w godzinach 14-18. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść.

Słuch to podstawowe narzędzi komunikacji, niezwykle ważne we współczesnym świecie. Jednocześnie coraz więcej problemów ze słuchem mają Seniorzy oraz młodzi ludzie. I nie tylko oni – wszyscy żyjemy w świecie zagrożonym hałasem, w którym atakują nas multimedia.

Zapraszamy także na spotkanie z prof. Henrykiem Skarżyńskim, dyrektorem Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Konsultantem Krajowym w Dziedzinie Otorynolaryngologii. Wydarzenie – otwarte i bezpłatne dla mieszkańców – rozpocznie się 25 kwietnia o godz. 18.00 w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi, przy ul. Czerwonej 3.

(jb)